Vyhledávání
Rychlý kontakt

Peggy Sage Paris   

Kosmetik & Body Studio   

Vídeňská 17                         669 02 Znojmo                 Česká republika

Tel:+420 774 705 421        Tel:+420 774 705 424

e-mail: info@kosmetikbs.com  Web: www.kosmetikbs.com  Facebookwww.facebook.com/peggysagekosmetikbs                                                                                                                                                                                                                                                                                               

                                                                                                                                                                                                                            

 

O nás

Představení

Firma Kosmetik & Body Studio je výhradním distributorem francouzské kosmetiky značky Peggy Sage v České republice. Od roku 2005 nabízíme tuto kvalitní kosmetiku a veškeré související služby pro všechny typy zákazníků. Peggy Sage je renomovaná značka francouzské kosmetiky zahrnující kompletní sortiment produktů pro vzhled a vizáž. Sortiment produktů najdete na stránce Produkty. Kosmetické produkty Peggy Sage jsou nabízeny v celé řadě zemí světa.

Naši zákazníci

Našimi zákazníky jsou především profesionálové (studia i jednotlivci) zaměření na kosmetiku, vizážistiku, manikúru, pedikúru, nehtovou modeláž, kadeřnictví a také koncové spotřebitelky, které měly tu možnost si tyto kvalitní francouzské produkty Peggy Sage možnost vyzkoušet.

  • Velkoobchod - profesionálové, obchodní partneři
  • Maloobchod – spotřebitelé, koncoví zákazníci

Vize a strategie

Naší vizí je poskytovat kvalitní kosmetické produkty Peggy Sage a kosmetické služby v návaznosti na tyto produkty. Usilujeme o zlepšení povědomí o značce Peggy Sage v České republice a budujeme její image. Našim cílem je obeznámit širokou veřejnost se značkou Peggy Sage jako značkou kvalitní francouzské kosmetiky a přesvědčit spotřebitele o jejích nesporných kvalitách.

Působnost

Kosmetik & Body Studio dodává produkty Peggy Sage v celé České republice. Prodejna Kosmetik & Body Studio sídlí ve Znojmě na ulici Vídeňská 17.                                                                                                                      Díky našemu internetovému obchodu si můžete u nás objednat zboží odkudkoli. Kontaktní informace najdete na stránce Kontakt.

Peggy Sage

Kompletní sortiment produktů tohoto francouzského výrobce kosmetiky najdete v tomto internetovém obchodě. Strukturu produktů najdete na stránce Produkty. Pokud máte zájem o bližší informace o výrobci, najdete je na webových stránkách www.peggysage.com.

Facebook

Víte,že pokud se stanete našimi fanoušky na facebooku, budete informováni o všech slevách, novinkách a probíhajících akcích.

Sunlight webdesign - tvorba eshopů